Ad

pityupapa58 fotói

Szár
Szár Jó reggelt kívánok Mindenkinek! Kezdésnek nem rossz, de csapadékot is hozhatna. Eddig 0.3 mm-nél tartunk.
7 kedveli

Hozzászólások

pecztibor :)
2022. március 31. 20:11
kocka55 ::)))
2022. március 31. 19:08
szeva62 L.5. Szép esős napunk van! ☺️
2022. március 31. 15:55
lintilanti Jó reggelt, felénk már megérkezett a csapadék!
2022. március 31. 8:43
esztee30 Jó reggelt Neked is! :)
2022. március 31. 6:53