Ad

pityupapa58 fotói

Szár
Szár Jó pihenést és ha tehetitek hallgassátok Osibisa-Sunsine day -című dalát, hátha holnapra az lesz. Szép álmokat kívánok Mindenkinek.
8 kedveli

Hozzászólások

kocka55 :))
2022. március 19. 16:30
szeva62 L.7. ☺️
2022. március 19. 10:20
napfeny8 Jó volt az Osibisa, jó éjt!
2022. március 18. 23:39
lintilanti Jó éjszakát, szombatra szebb, napos időt jeleztek!
2022. március 18. 20:02
esztee30 Jó pihenést Neked is! :) Remélem, holnapra eljön a napsütés, legkésőbb vasárnapra... :)
2022. március 18. 19:03