Ad

pityupapa58 fotói

Szár
Szár Jó reggelt Mindenkinek! Hát eddig nem sok volt.0.3 mm.Talán ami késik több lesz.
9 kedveli

Hozzászólások

kocka55 Szép!
2022. március 17. 20:32
szeva62 Az a kevés esőcsepp egy része is félúton elpárolog, olyan száraz a levegő!
2022. március 16. 11:54
szeva62 L.7. Szép napot! ☺️
Nálunk se jobb a helyzet! ☹️
2022. március 16. 11:51
lintilanti Jó reggelt, sajnos eddig nem jött be az előrejelzés!
2022. március 16. 8:54
tagota Szép!:)
2022. március 16. 8:43
esztee30 Jó reggelt Neked is! :)
2022. március 16. 6:55