Ad

bman fotói

Galamb fiókák mentése
Galamb fiókák mentése A földön találtuk őket, kaptak egy műfészket, a mama már rájuk talált... :)
23 kedveli

Hozzászólások

bman Köszönöm! :)
2024. augusztus 06. 23:22
mona33 Remek!:))
2024. augusztus 04. 11:34
griff :)
2024. augusztus 04. 9:54
bman Köszönöm szépen! :)
2024. augusztus 02. 15:43
verocs63 Én is csatlakozom az előttem szólókhoz! Nagyon jó érzés....
2024. július 31. 21:45
elter Szerencsések hogy akadt megmentőjük és nem macska talált rájuk.
2024. július 30. 15:34
kmo :)
2024. július 29. 14:24
magdi1992 Szép :)
2024. július 29. 12:36
esztee30 Nagyon cukik! :)
Kedves tett és fotó! :)
2024. július 29. 10:42
szeva62 Nagyon örülök, hogy jól végződött a *kalandjuk*! Köszönjük Ádám! ❤️☺️❤️
2024. július 29. 10:40
lamari Aranyosak! De jó, hogy megmentettétek "őket"! Szívmelengető ilyenről hallani!
2024. július 29. 10:34