Ad
Ladánybene https://video.idokep.hu/videoEmbed/14604
2 kedveli

Hozzászólások

sztibike Szia Hegykapu!
Nem volt jég hála istennek\, nagy cseppeket esett az eső rövid idő alatt 2mm
2026. június 20. 20:51
hegykapu Klassz videó! Jèg is volt?
2026. június 20. 20:45
1970. január 01. 1:00