Ad
ma is csak a szele jutott a zivataroknak:(
ma is csak a szele jutott a zivataroknak:( .
7 kedveli

Hozzászólások

elter :))
2026. június 24. 22:47
lamari Látványos! Nálunk sem volt eső.
2026. június 23. 11:00
cskati06 Sajnos nálunk sem esett...
2026. június 23. 6:04
hegykapu Szép! Nálunk is..
2026. június 23. 3:25
1970. január 01. 1:00