Ad
Így érkezett Szegedre a vihar.
Így érkezett Szegedre a vihar. Ami aztán jól ki is került minket.
3 kedveli

Hozzászólások

cskati06 Nagyon kellene még az eső felénk is!
2026. június 23. 18:10
duplavortex Sajnos a mi városrészünk általában alig kap valamit\, elviszi a Tisza. Az agglomerációt viszont lehet\, a jég is elveri közben. Ha egész éjszaka esne csendesen\, reggel akkor se nagyon lenne sár felénk...
2026. június 22. 23:04
cskati06 Pedig ígéretesnek tűnik!
2026. június 22. 22:49
1970. január 01. 1:00