Ad
Hiába imádkoztam...
Hiába imádkoztam... ...nem volt hajlandó kinyitni a szárnyát :) (Naphegy, június 21.)
10 kedveli

Hozzászólások

kollath84 :-)
2026. június 26. 17:13
gandy67 Köszönöm szépen. :)
2026. június 24. 9:45
mona33 :)
2026. június 24. 5:41
hegykapu Gyönyörű fotó!
2026. június 24. 3:39
tkat78 De szép!
2026. június 23. 23:37
nochtagabi1973 Mesés
2026. június 23. 23:22
lamari Így érdekesebb!
2026. június 23. 21:29
cskati06 Így is gyönyörű!
2026. június 23. 20:02
1970. január 01. 1:00