Ad
Nemesbük
Nemesbük Pihenő padunk kutyámmal sèta közben.Sajnos a tèl megviselte.. *Asztalosok* dolgoznak rajta..
7 kedveli

Hozzászólások

hegykapu Köszönöm szépen!
2026. június 22. 21:49
lamari Hiába\, az "idők vasfoga" megviselte!
2026. június 22. 12:53
kollath84 :-)
2026. június 22. 12:31
hegykapu Köszönöm.Bizony az!"Régi idők nagy tanúja..
2026. június 21. 21:08
esztee30 :)
2026. június 21. 20:08
baloghnemsarolta Igazi rusztikus szépség :)
2026. június 21. 20:03
hegykapu Köszönöm gabi! Azèrt egy kis pihenésre jó :)
2026. június 21. 19:34
nochtagabi1973 Szép
2026. június 21. 11:24
1970. január 01. 1:00