Ad
Akkor igyunk!
Akkor igyunk! Galambok
7 kedveli

Hozzászólások

zentay Nagyon aranyosak\, nagyon szeretem őket\, egy kicsit bugyuták. Egy pár rakott fészket a házunk előtt volt akácon\, bejártak az udvarba szedegetni. Én pedig olyan voltam mint Mézga Aladár (... bemutatom lüke Aladárt..)\, mind a kettőn majdnem átestem\, mert nem ott járt az eszem. Azóta nem állnak velem szóba...
2026. június 20. 12:00
magdi1992 Aranyos :)
2026. június 20. 6:23
cskati06 :)
2026. június 20. 5:57
hegykapu Aranyosak ❤️
2026. június 20. 3:37
1970. január 01. 1:00