zentay
Nagyon aranyosak\, nagyon szeretem őket\, egy kicsit bugyuták. Egy pár rakott fészket a házunk előtt volt akácon\, bejártak az udvarba szedegetni. Én pedig olyan voltam mint Mézga Aladár (... bemutatom lüke Aladárt..)\, mind a kettőn majdnem átestem\, mert nem ott járt az eszem. Azóta nem állnak velem szóba...
Hozzászólások