Ad
Napozni jó!
Napozni jó! 2026.06.16. Fekete rigók
13 kedveli

Hozzászólások

lamari Köszönöm szépen!
2026. június 24. 7:34
sosperec gandy67: kell a D-vitamin! :-) :-)
2026. június 23. 12:44
lamari Köszönöm szépen!
2026. június 19. 15:20
elter :))
2026. június 18. 21:01
lamari Köszönöm szépen!
2026. június 18. 8:09
gandy67 Ezt sosem értettem\, hogy miért csinálják a madarak. A galambok is szokták gyakran csinálni ezt.
2026. június 17. 22:37
lamari Mindenkinek köszönöm szépen!
2026. június 17. 8:12
lica :)
2026. június 16. 23:58
emsthemonster Nagyon aranyosak :)
2026. június 16. 22:59
sashalom88 Aranyosak)
2026. június 16. 21:01
nochtagabi1973 Micsoda fotó. Nagyon jól elkapott pillanat
2026. június 16. 20:28
lamari Mindenkinek köszönöm szépen!
2026. június 16. 20:15
kollath84 Nagyon édesek! :-)
2026. június 16. 19:47
griff :)
2026. június 16. 19:34
esztee30 Édesek! :)
2026. június 16. 19:17
hegykapu ❤️❤️
2026. június 16. 19:10
1970. január 01. 1:00