Ad
Úgy élvezem én a strandot...
Úgy élvezem én a strandot... Bambi hűsíti a testét a keszthelyi kutyás strandon
7 kedveli

Hozzászólások

mona33 ❤️
2026. június 25. 14:06
magdi1992 Szép !
2026. június 25. 11:55
cskati06 Naná! :)
Az én Labradorom is imádta a vizet!
2026. június 25. 9:53
gabika520 Nagyon sajnálom cskati06 :( Az enyém a hűvös szobában\, a kanapén szeret a legjobban heverészni. Azért egy kis pancsolást a barátokkal ő sem hagy ki :)
2026. június 25. 9:25
cskati06 Csodás életképek! :)
Vigyázzunk rájuk! A szomszédomban tegnap tragédia történt egy fiatal németjuhásszal a hőség miatt.
A barátom volt... :(
2026. június 25. 8:59
hegykapu ❤️
2026. június 25. 7:34
1970. január 01. 1:00