cskati06
Naná! :)
Az én Labradorom is imádta a vizet!
2026. június 25. 9:53
gabika520
Nagyon sajnálom cskati06 :( Az enyém a hűvös szobában\, a kanapén szeret a legjobban heverészni. Azért egy kis pancsolást a barátokkal ő sem hagy ki :)
2026. június 25. 9:25
cskati06
Csodás életképek! :)
Vigyázzunk rájuk! A szomszédomban tegnap tragédia történt egy fiatal németjuhásszal a hőség miatt.
A barátom volt... :(
Hozzászólások
Az én Labradorom is imádta a vizet!
Vigyázzunk rájuk! A szomszédomban tegnap tragédia történt egy fiatal németjuhásszal a hőség miatt.
A barátom volt... :(