Ad

Észlelési+fényképek album

Feldebrő
Feldebrő Most már kicsit kövérebb lettem. De 10-re teljes formámat mutatom. Most már tényleg nyugovóra térek, jó éjszakát mindenkinek.
5 kedveli

Hozzászólások

hegykapu Szép!
2026. június 23. 3:37
lamari Gyönyörű!
2026. június 22. 7:37
baloghnemsarolta Remek felvétel lett! :)
2026. június 22. 0:51
magdi1992 Szép :)
2026. június 21. 6:48
lapislajos bocsánat\, 10-e helyett 30-a a helyes.
2026. június 21. 4:46
kormos2 :-)
2026. június 20. 23:03
1970. január 01. 1:00